Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Míša Nosková zkouší roli Lucy

Michaela Nosková jako LucyFinalistka soutěže Česko hledá Superstar, Michaela Nosková, začala zkoušet titulní ženskou roli prostitutky Lucy v americkém muzikálu Jekyll & Hyde, který již od 4. března uvádí Hudební divadlo v Karlíně. Zároveň bude od nového školního roku studentkou již třetího ročníku muzikálové herectví na brněnské JAMU.

M. Nosková zkouší roli prostitutky LucyPod vedením asistentky režie Radky Exnarové zkoušeli 11. srpna v baletním sále Michaela Nosková s Danielem Hůlkou (Jekyll/Hyde) společné duety. Přestože šlo o jednu z prvních společných zkoušek, nové Lucy se dařilo, byla jistá ve zpěvu i v pohybech po scéně D. Hůlka a M. Nosková - Hyde a Lucy(i když se zatím trénuje na baletním sále). Záleží však na jejím pojetí a výrazu v herectví - jelikož je menší než Tereza Duchková, bude muset výrazněji hrát, aby přesvědčila i diváky v zadních řadách. Více nám napoví první zkoušky v kostýmech na scéně.

Michaela Nosková by měla již od první poloviny října začít alternovat Terezu Duchkovou, která je, po odchodu Leony Machálkové, jedinou účinkující v roli Lucy. Ačkoliv jí alternantka vypadla již před premiérou, hraje Tereza jako o život všechna představení, Když chceš s ohněm si hrát - ve zkušebněaby nezklamala diváky, kteří chtějí toto světové dílo vidět na vlastní oči.

V nové sezóně se Jekyll & Hyde bude na prknech Kongresového centra v Praze uvádět od 7. října, a hned druhé představení by měla hrát právě Míša Nosková. Recenze z jejího premiérového vystoupení nebude chybět.

Fotografie Michal Škvor, text Antonín Krása

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.