Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Křest desky Elixír života doprovázela dobrá nálada

R. Fišarová, L. Kumpricht a FilípekVe středu 7. prosince 2005 se po 14. hodině sešli v divadle Ta Fantastika autoři a účinkující muzikálu Elixír života. Nebyla to náhoda, protože zde proběhl slavnostní křest desky k tomuto muzikálu. Ten měl premiéru v říjnu 2005. Ve foyer byli např. Gábina Osvaldová, Ondřej Soukup, Kamil Střihavka, Martin Pošta, Václav "Noid" Bárta, Radka Fišarová, Lucia Šoralová, Lukáš Kumpricht.

Křest probíhal na schodech…Přivítat nové CD přišli i novináři a pozvaní hosté jako např. Pavel Šporcl s Bárou Kodetovou a další. Samozřejmě nechyběli Lucie Bílá a Petr Kratochvíl. Organizaci si vzala na starost - kdo jiný - než Lucie Bílá. Svůj "křticí tým" si svolala na schodiště divadla. V týmu byla Gábina Osvaldová, Ondřej Soukup, Vladimír Kočandrle a hlavní kmotr, charismatický, Jiří Bartoška.

… kde křtící tým popřál CD hodně prodaných nosičů…Slova se nejdříve ujal Vladimír Kočandrle za hudební vydavatelství Monitor EMI, pak Gábina Osvaldová a po ní Ondřej Soukup. Ten upozornil na píseň "Papouch", jež je jeho favoritkou.

Zároveň vysvětlil, proč právě Jiří Bartoška křtí toto CD. Na desce totiž hraje na triangl. A jak Ondřej Soukup řekl, spolupracuje s ním pravidelně (např. Johanka z Arku, Tmavomodrý svět). … a vše se zalilo sektemMálokdo to ale ví. Ostatně to, že hráč na triangl je jeden z našich nejpopulárnějších herců, by nenapadlo snad nikoho.

Poslední slovo měla Lucie Bílá, která si neodpustila poznámku k fotografům. Pokárala je za ošklivé širokoúhlé fotografie z poslední doby, na kterých má, jak sama uvedla, " prdel jako trojský valach". Poprosila je, ať fotí hezky a vyberou ty nejlepší obrázky. Křtilo se tradičně sektem.Lucie Bílá a Petr Malásek

Po křtu následovala ukázka dvou písní z muzikálu, které Lucie věnovala své kolegyni a zároveň alternaci Radce Fišarové. Brilantně zazpívala songy "Coney Island" a "Papouch".

Po této ukázce pozvala Lucie k pianu Petra Maláska. L. Bílá a V. Bárta alias NoidZahráli také dvě písně, a to z připravovaného koncertu, který se v divadle Ta Fantastika uskuteční 13. a 14. ledna. Byly to "Tolik vína, tolik slov" a "Summer Time", což je oblíbená píseň jejího syna Filípka. Pak už Lucie vyzvala všechny přítomné k občerstvení a volné zábavě.

Celý křest probíhal ve velmi příjemném rozpoložení a každý z něj odcházel s úsměvem na rtech, dobrou náladou a novým CD v taštičce.

Fotografie Michal Škvor, text Petra Gregorová

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.