Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Bára Fišerová a její návrat do dětství

Bára Fišerová a její návraty do dětstvíV Praze na Malé Straně se nedaleko Malostranského náměstí, uprostřed jednoho domovního bloku nachází klidné, příjemné místo. Tím místem je hotel Mandarin Oriental Prague. Zde v intimních prostorách podzemního podlaží představila herečka Bára Fišerová veřejnosti svá výtvarná díla.

obraz - Na červeném koberciKolem sedmé hodiny večerní se zde ve středu 10. února začali scházet pozvaní hosté. Velmi příjemní zaměstnanci hotelu tu nabízeli k občerstvení víno, minerálku a jiné nápoje. Na stolech pak byly k dispozici sladké cukrovinkové pochoutky a oříšky, což bylo poněkud neobvyklé občerstvení. Bylo však vhodně zvoleno vzhledem k tématu této vernisáže.

Vernisáž svým zpěvem zpestřila Lianna Sass a k ní se přidala Andrea VránováCukrovinky, jako čokoládu, bonbony, gumové medvídky a oříšky mají velice rády děti a to naznačilo, že tématem této vernisáže jsou návraty do dětství. Obrazy, které tu Bára vystavila, byly vyvedeny v naivním výtvarném stylu, připomínajícím kresby z dětství, přesto se jejich vyznění zaobíralo světem dospělých.

Marek Vašut zahajuje výstavu Báry FišerovéBěhem večera, kdy jsme si mohli důkladně prohlédnout vystavená dílka vystoupil též Marek Vašut, který Báru Fišerovou představil a výstavu zahájil. Svým zpěvem ji zpestřila Liana Sass a k ní se přidala Andrea Vránová. Obě zpívaly bez mikrofonu, na živo a s nasazením.
Po té večer ubíhal v příjemném rozhovoru s přítomnými lidmi.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.