Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Pěvecký sraz pod dohledem porotce

Vítek Bečvář, Pavlínka Hanáková - ''Máme svůj Řím''Po roce a půl se v sobotu 14. listopadu 2009 na pražské Broadwayi odehrál další pěvecký sraz fanclubu divadel Broadway a Hybernia. Tentokráte, pozvaný pan profesor Eduard Klezla, pedagog Konzervatoře Jaroslava Ježka (šéf tamního muzikálového oddělení, nemýlím li se a také letitý porotce SuperStar), tedy návštěva nejpovolanější, dodržel daný slib a přišel si poslechnout pěvecké výkony fanklubáckých nadšenců.

Helena Michaniklová zazpívala ''Ještě horší věci jsou''A budete se divit, zpívající fans vypadali naprosto sebejistě a bez trémy. Zda tomu bylo opravdu tak, nevím. Téměř všichni podali kvalitní výkony, jimiž si někteří vysloužili pěveckou účast na prosincových Vánočních trzích. Kromě již oslovených zpěvaček a zpěváků, byla pozvána Cristina Termerová za skvělý výkon ve vyznání Můj Monte Cristo, na čemž se shodli všichni rozhodující.

Lucka MrňákováSamostatnou pozvánku na letošní (druhý) ročník vystoupení fanklubu divadel Broadway a Hybernia na Vánočních trzích na pražském Výstavišti najdete u mediálního partnera tohoto projektu, na serveru Musicalnet.cz. V tuto chvíli Vás fanclub zve konkrétně na 12. a 20. prosince od 12 do 13.30 hodin, kdy si budete moci vychutnat pěvecké výkony zpěváků, u nichž případnou malou pěveckou nedostatečnost nahradí stoprocentní nasazení a láska k věci.

Jitka Heřmánková a Věrka Novotná (tanec) v písni ''Na příchod Antikrista chystání''Ale vraťme se na Broadway. V pěveckém táboře prý řádila tréma, která však na jevišti, jak již bylo zmíněno, nebyla znát. Z pohledu diváka se zpěváci zdáli klidní. Pro zpestření zatančíla Věrka Novotná tanec na hudbu z muzikálu Dracula - "Hon na zlo".

Pan profesor Klezla pozorně naslouchal pěveckým výkonůmTento fanclubácký sraz kromě pana profesora Klezly navštívila též Monika Absolonová a Šárka Vaňková, které se tentokrát jen mihly (Monika o to víc ochotně pózovala na obou posrazových sobotních Draculech), dáleTomáš Savka, Markéta Procházková a díky Kačce Vernerové tradičně dorazila “její“ Kristina Kloubková-Bastienová. Také si fanclub velmi považuje toho, že přišel Tomáš Beroun, přestože měl v tuto sobotu zasloužený volný den. Jeden z nejlepších pěveckých výkonů - Roli Minks, Lenka Marošová a jejich duet ''The Phantom of The Opera''Mnoho obdivovatelů se během okamžiku shromáždilo kolem tanečnice Glorie Fricové, Zbyňka Frice a jejího psího mazlíka - zlatíčka Baronka, takže brzy na chodbě před zákulisím nebylo k hnutí.

Velké poděkování patří Kristýně Krištofové, produkční divadla Broadway a obchodní zástupkyni Cleopatra Musical, která aktivity a projekty fanklubu, vždy beze zbytku podporuje a svou přízní dodává fanclubákům spoustu energie, Věrka Novotná a její tanec v písni ''Hon na zlo''dále zvukaři Petru Janečkovi, který věnuje fanclubu podporu stejně obsáhlou jako paní Kristýna a v neposlední řadě moderátorovi Vláďovi Jarošovi, jehož záslužný a časově velmi náročný projekt M Radia, přes všechny překážky (například technická organizace tohoto pěveckého srazu) neustále vzkvétá.

Vymezený čas nakonec zdaleka nestačil všem zpěvuchtivým faA tito všichni si zkusili zpěv na prknech, co znamenají světns. Proto se další pěvecký sraz fanclubu divadel Broadvay a Hybernia odehraje dříve a to již přibližně za šest měsíců - na červnovém čtvrtletním setkání, přičemž přednost tentokrát dostanou ti, kteří na prknech divadla Broadway ještě nikdy nestanuli. A Jupiter nám sám od sebe slíbil, že nebude blbnout a druhým zabírat čas (za diváka však říkám,že vystoupení Jupitera bylo milým komediálním zpestřením) :-).

Vítek Bečvář s Romanem Janouchem a jejich ''Touha znát''Při tomto setkání jste měli možnost slyšet a obdivovat tyto zpívající fans:

Vláďa Jaroš - Sláva Sláva
Fijalka - A tak Bože přání mám
Vítek Bečvář, Pavlínka Hanáková - Máme svůj Řím
Míša Kuklišová - Jsi můj pán
Dana Homolová - Ráj
Cristina Termerová - Můj Monte Cristo
Lucka Mrňáková - Somewhere
Vítek Bečvář, Roman Janouch - Touha znát
Věrka Novotná (tanec) - Hon na zlo
Hanka Kuklišová - Mít rád bližního svého
Gloria Fricová se svým pejskem Baronkem se ochotně fotila s fanklubákyHelena Michaniklová - Ještě horší věci jsou
Lucka Středová - Doufám že mi sílu Bůh dá
Bára Mrňáková - Brána milenců
Jitka Heřmánková a tanec Věrka Novotná - Na příchod antikrista chystání
Dáša Macounová - S láskou smůlu mám
Klára Valentová - Dál královnou jsem já
Roli Minks - Snad měl bych jít
Roli Minks, Lenka Marošová - The Phantom of The Opera

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.