Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Cesta ke slávě právě finišuje

Robin Hood23. května 2010, osmá hodina večerní - právě vypukl poslední soutěžní večer soutěže Robin Hood - cesta ke slávě.

Dnes máme možnost podívat se k finálovým soutěžícím do jejich domovů. Každý z nich zazpívá píseň, kterou zpíval v předchozích kolech, a sám si ji dnes vybral.

První jsme navštívili domov Míši Doubravové, která si pro dnešní večer vybrala píseň "Mama I am Big Girl Now" se kterou opět slavila úspěch.

Jako druhý nám ukázal svůj domov Honza Kříž. Zazpíval nám píseň, které dle svých slov ještě hodně dluží, "Bless my soul" z muzikálu The Rocky Horror Picture Soul.

Po Janovi jsme doma navštívili Martinu Bártlovou, která vynikajícím způsobem zazpívala píseň z muzikálu Hello, Dolly.

U čtvrtého soutěžícího Davida Weintgärtnera jsme byli na návštěvě v jeho přechodném soutěžním bydlišti na hotelu. Vybral si píseň I god life. Předvedl :-) zajímavý choreografický prvek zvaný "slepička".

Následně jsme se podívali do zákulisí divadla. Po této zákulisní návštěvě zazpívali všichni čtyři společnou píseň "Až se zblázním" právě z připravovaného muzikálu Robin Hood.

Dnešní finálový večer zvítězili a tudíž vítězi celé castingové show Robin Hood - cesta ke slávě se stali Jan Kříž a Martina Bártová.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.