Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Mona Lisa má za sebou 1/3 z premiér

Mona Lisa (Dasha) a její matka (Hna Zagorová)První (nikoli však poslední) premiéru má za sebou další dílo uváděné na pražské Broadwayi. Do dob renesance diváky vrátila Mona Lisa - tajemná tvář z obrazu i díky kostýmům Romana Šolce a scéně Martina Černého. Muzikálová prvotina Bohouše Josefa v režii Libora Vaculíka sklidila bouřlivý aplaus.

Mistr Leonardo (Bohouš Josef), Giacomo Salai (Roman Tomeš) a Smrt (Kristýna Bastienová)O tom, zda byl potlesk zasloužený, či ne, se již brzy budete moci dočíst na našich stránkách. Dojmy, postřehy a názory na celé dílo i na výkony jednotlivých "prvopremiérových" představitelů společně s fotografiemi pro Vás připravujeme. Prozatím jen malá obrazová ochutnávka.

Michelangelo Buonarroti (Alan Bastien) a jeho rival Leonardo da Vinci (Bohouš Josef)Prvopremiéroví diváci 4. 3. 2009 spatřili Da Vinciho Bohouše Josefa, Monu Lisu Dashu se svým manželem Francescem del Giocondo Josefem Vojkem. V roli Matky viděli Hanu Zagorovou a jako Giuliano de´ Medici hrál Petr Kolář.

Komentáře k článku

avatar Lukas
0
 
 
tohle je nejstrasnejsi vec,co kdy Lichtenberg a cela ta jeho slavna produkce v Broadwayi vyplodili-a jakoze uz jich bylo od Musketyru peknych par radek...,v tom divadle jsem nevedel,jestli se mam smat a nebo na to zustat zirat s otevrenou hu...,pippippip...,nastesti aspon u toho novyho Draculy mel tolik soudnosti,ze jeho sceny neopepril trapnyma scenkama Suchanka,Wehrenberga,Izera...,dal radeji nejmenovat...,nechapu jak ty jeho slataniny muzou mit takovej uspech,vzdyt je to delany jak pro uplny dementy-Angelika,Kleopatra...,ty trapny videoprojekce...,no kde to jsme proboha,ty predchozi dve jeste jaks taks usly,ale tohle je snad vrchol vseho,jsem se musel mistama stipnout do ksichtu,jestli se mi to nahodou nezda...,tenhle Zidak(predem podotykam nejsem rasista,pouze realista)by snad dokazal prodat i svoji vlastni matku...,no je mi z toho vazeni zkratka pekne soufl...,hlavne,ze jeho manzelka chodi s kabelkou za 100 litru a ti chudaci herci hrajici pod jeho produkci treba v compackach,aby se vubec meli prilezitost na dnesni"umelecke"scene uzivit...,berou za predstaveni ubohych 15 stovek...,ach jo,kam se to ten svet riti...:-(
* Jméno
* Mail
WWW
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar kate
0
 
 
Nechápu proč jsi na tem muzikál vůbec chodil, když všechny jeho předchozí muzikály podle tebe byly sr...y. Jedidné co z toho tvého komentáže vyplývá je, že si ubohý závistivý čech.
* Jméno
* Mail
WWW
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar BEE
0
 
 
nevím, proč tedy vůbec do divadla chodíš... mně se muzikál Mona Lisa moc líbil... soukromí některých tebou jmenovaných sem vůbec nepatří... nech si ho třeba na pokec do hospody s mírně podnapilými kamarády.
* Jméno
* Mail
WWW
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
Milý Lukáši,komentáře tvého typu píší většinou lidé, kteří se sami nepokusili stvořit nebo zorganizovat něco, cokoli smysluplného. Diváci jsou, jak víme různí, někteří hledají vysoký umělecký zážitek, nutící je k zamyšlení nad životem,či jinými skutečnostmi a jiní zas rádi v divadle odpočinek od všedních trampot bez přílišného přemýšlení a podle toho také volí divadla. Každopádně jít do divadla si třeba i jen odpočinout je lepší, než si v putice IV. cenové skupiny vylejvat mozek chlastem a nebo prohrávat horentní sumy na automatech. Pokud hledáš spíše zamyšlení,měl bys vyhledávat maloformátová avandgartní divadla a ne klasické komerční divadlo.
* Jméno
* Mail
WWW
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.