Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Úraz na premiéře Mozarta!

Jan Ježek jako Leopold MozartNa dnešní premiéře muzikálu Mozart! na prknech Městského divadla Brno se stal úraz představiteli role Leopolda Mozarta Janu Ježkovi. Jako první vám přinášime podrobnější informace.

Při dojezdu propadla si zranil nohu, jeho momentální stav není znám. Představení tak bylo po 30 minutách zastaveno a zřejmě bude pokračovat s Michalem Šebkem. O stavu Jana Ježka Vás budeme informovat a jemu přejeme brzké uzdravení.

Doplnění: Po dvacetiminutové pauze, kdy ho odvezla sanitka do nemocnice, představení pokračovalo a v roli se představil Michal Šebek. Jak řekl ředitel divadla Stanislav Moša, stalo se tak na výslovné přání Jana Ježka, který byl v průběhu představení operován. Potlesk vestoje tak patřil nejen umělcům, ale především Janu Ježkovi, neboť v té době již bylo známo, že zranění nebude mít trvalé následky.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.