Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Soutěž o vstupenky - muzikál Mona Lisa

Mona Lisa(Dasha) a Giuliano(Petr Kolář)A máme tu další soutěž o lístky, tentokrát se jedná o vstupenky na muzikál Mona Lisa. Tento muzikál měl premiéru 4. 3. 2009. Je opravdu hvězdně obsazen. Vedle Moniky Absolonové, Pepy Vojtka, Mariána Vojtka, Petra Muka můžete také vidět Helenu Vondráčkovu nebo Hanu Zagorovou. Pro fanoušky Česko Slovenské Superstar bude asi lákadlem i porotkyně Marta Jandová, kterou můžete vidět v muzikálu buď v hlavní roli Mony Lisy, nebo v roli její sestry Margherity Amadori.

V této soutěži bude vylosováno 8 výherců po dvou vstupenkách. Vstupenky jsou na na 6. 11. od 18 hodin.

Kdo je autorem hudby ke dvěma připsaným písním „Stále přemítám“ a „A tak splácím léta zlá“?

a) Bohouš Josef
b) Michal David
c) Lou Fanánek Hagen

Své odpovědi zasílejte do úterý 3. listopadu do 20 hodin na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu prosím uveďte „Mona Lisa- soutěž“ a nezapomeňte se také podepsat celým jménem.

Vylosovaní výherci (jejichž jména budou zveřejněna až po představení) budou na výhru upozorněni e-mailem a vstupenky budou v den představení na pokladně Divadla Broaday na jejich jména.

 

Výherci: Pavla D., Petra M., Zuzana M., Olga Z., Barbora F., David B., Ondřej P., Karel Š.

Správná odpověď byla za b) Michal David 

 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.